Online Profesyonel Koçluk Okulu
(Uzaktan Eğitim, Canlı Sınıflar)

FLOW Coaching Institute Online Profesyonel Koçluk Okulu eğitim programı size hem ICF ACC ünvanlamasına başvurabileceğiniz 60 saat ACSTH/Onaylı Koça Özel Eğitim saatleri hem de ICF PCC ünvanlamasına başvurabileceğiniz 125 saat ACTP/ Yetkilendirilmiş Koç Eğitim Programı saatleri verebilen kapsamlı bir programdır…

Online Profesyonel Koçluk Okulunun Avantajları:

 • Online, canlı, interaktif sınıf dersleri,
 • Canlı koçluk demoları ve sınıf içi pratikler,
 • Aynı seviyedeki diğer katılımcılarla eşli pratikler,
 • Eğitim sonunda yazılı ve sözlü sınav,
 • Ücretsiz koçluk okulu eğitim kitapçığı,
 • Kariyer planlama ve iş geliştirme desteği…
 • Sosyal sorumluluk projelerinde yer alma fırsatı.

Daha fazla bilgi
almak ister misiniz?


  Türkçe Online Profesyonel Koçluk Okulu

  Akış Koçuğu Temel Koçluk Eğitim Sertifika Programı (1-5 Modül):

  FLOW Online Profesyonel Koçluk Okulu, Akış Koçluğu Temel Koçluk Eğitimi Modül 1-5 programı size ICF ACC ünvanlamasına başvurabileceğiniz 60 saatlik ACSTH/Onaylı Koça Özel Eğitim sertifikası sağlayan kapsamlı bir programdır. Uzaktan ve canlı bağlantıyla gerçekleşen eğitimler ve yoğun pratiklerle ilerleyen programının sonunda, performans değerlendirmelerini geçtikten sonra, öğrenciler, 60 saatlik ICF ACSTH akredite eğitimi tamamlamış Profesyonel Sertifikalı Koç olurlar. Aynı zamanda FLOW Certified Coach (FCC) ünvanı alırlar.

  Usta Koçluk Yolu Praktikum (6. modül):

  Çalışmalarında ilerlemek ve daha da derinleşmek isteyen Koçlar, Usta Koçluk Yolu olan 6. Modül ile devam edebilirler. Temel eğitim olan ilk 5 modül üzerine alınan bu program koçlara; hem ACC hem de PCC ünvan yolu için, 125 saatlik ICF ACTP (Yetkilendirilmiş Koç Eğitim Programı) sertifikasyonu sunar.

  İleri Koçluk Eğitimi Modül 6 programının sonunda, performans değerlendirmelerini geçen öğrenciler, hem ACC hem de PCC ünvanı için yeterli olan ICF ACTP akredite eğitimi tamamlamış, Profesyonel Sertifikalı Koç olurlar. Aynı zamanda FLOW Certified Professional Coach (FCPC) ünvanı alırlar.

  Modül 6’yı tamamlayan koçlar ilave bir eğitim ya da mentorluk saatine ihtiyaç duymadan Koçluk saatlerini tamamlayarak, doğrudan ACC ya da PCC ünvanlarına başvurabilir. ICF’in sözlü sınavından (Coach Knowledge Assessment) muaf olurlar.

  İngilizce Online Profesyonel Koçluk Okulu

  FLOW Coaching Institute (FCI®) is  the leading international school for coaching, mentoring, and leadership development.