Türkçe Online Profesyonel Koçluk Okulu

Akış Koçuğu Temel Koçluk Eğitim Sertifika Programı (1-5 Modül):

FLOW Online Profesyonel Koçluk Okulu, Akış Koçluğu Temel Koçluk Eğitimi Modül 1-5 programı size ICF ACC ünvanlamasına başvurabileceğiniz 60 saatlik ACSTH/Onaylı Koça Özel Eğitim sertifikası sağlayan kapsamlı bir programdır. Uzaktan ve canlı bağlantıyla gerçekleşen eğitimler ve yoğun pratiklerle ilerleyen programının sonunda, performans değerlendirmelerini geçtikten sonra, öğrenciler, 60 saatlik ICF ACSTH akredite eğitimi tamamlamış Profesyonel Sertifikalı Koç olurlar. Aynı zamanda FLOW Certified Coach (FCC) ünvanı alırlar.

Usta Koçluk Yolu Praktikum (6. modül):

Çalışmalarında ilerlemek ve daha da derinleşmek isteyen Koçlar, Usta Koçluk Yolu olan 6. Modül ile devam edebilirler. Temel eğitim olan ilk 5 modül üzerine alınan bu program koçlara; hem ACC hem de PCC ünvan yolu için, 125 saatlik ICF ACTP (Yetkilendirilmiş Koç Eğitim Programı) sertifikasyonu sunar. 

İleri Koçluk Eğitimi Modül 6 programının sonunda, performans değerlendirmelerini geçen öğrenciler, hem ACC hem de PCC ünvanı için yeterli olan ICF ACTP akredite eğitimi tamamlamış, Profesyonel Sertifikalı Koç olurlar. Aynı zamanda FLOW Certified Professional Coach (FCPC) ünvanı alırlar. 

Modül 6’yı tamamlayan koçlar ilave bir eğitim ya da mentorluk saatine ihtiyaç duymadan Koçluk saatlerini tamamlayarak, doğrudan ACC ya da PCC ünvanlarına başvurabilir. ICF’in sözlü sınavından (Coach Knowledge Assessment) muaf olurlar.

Online Koçluk Okulu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.