Bundan bir yıl sonra nerede olmak isterdin?

Hayal edin… bir yıl geçti ve biz gelecek yıla girdik.

Şimdi, bir anlığına bile olsa, gülümsediğinizi ve en iyi akışınızda yaşadığınızı görün… hayatınızda artan bir tatmin duygusu hissedin, yaşayın ve deneyimleyin.

Ne görüyorsunuz?

Neredesiniz?

Ne yapıyorsunuz?

Kiminle birliktesiniz?

Şimdi… birkaç kişinin size yaklaştığını hayal edin. Desteğiniz için size teşekkür ediyorlar. Onlar gülümsüyor, siz onlara gülümsüyorsunuz... Şimdi nasıl hissediyorsunuz?

Gördüğünüz hoşunuza gitti mi?

Şimdi… bir yıl geçtiğini ve hiçbir şeyin değişmediğini hayal edin. Her şey aynı. Nasıl hissediyorsunuz? Bu resimde, her şey aynıyken kendinizle ne kadar mutlusunuz?

Bu küçük kendi kendine koçluk alıştırması size nasıl bir farkındalık sağlıyor?

Bir şeylerin değişmesi gerektiğini fark ettiyseniz, bugün eylemlerinizi planlamaya başlayın. Hayalinizde kendinizi başkalarına yardım ederken ve desteklerken gördüyseniz, koç olmak sizi mutlu edecek bir yol olabilir.  Hadi test edelim! 

Bir yıl sonrayı hayal edin… Kendinizi bir odada veya belki dışarıda görüyorsunuz. Müşterileriniz var ve onlara kişisel ve profesyonel yaşamlarında akış sağlamaları için koçluk yapıyorsunuz. Sizin sayenizde, kendilerini daha özgüvenli, net ve güçlü hissediyorlar. Size, siz olmadan bu kadar olumlu bir değişim yaşayamayacaklarını söylüyorlar. Kendinizi şimdi nasıl hissediyorsunuz? Mutluysanız, koçluk sizin için doğru yol olabilir.