Online Koçluk Okulu

Flow Coaching & Leadership Institute​

Çevrimiçi Koçluk Okulu

FLOW Coaching Institute çevrimiçi koçluk okulu eğitim programı size hem ICF ACC ünvanlamasına başvurabileceğiniz 71 saat Onaylı Koça Özel Eğitim saatleri hem de ICF PCC ünvanlamasına başvurabileceğiniz 125 saat Yetkilendirilmiş Koç Eğitim Programı saatleri verebilen kapsamlı bir programdır.

Çevrimiçi Koçluk Okulunun Avantajları:

  • Online, canlı, interaktif sınıf dersleri,
  • Canlı koçluk demoları ve sınıf içi pratikler,
  • Aynı seviyedeki diğer katılımcılarla eşli pratikler,
  • Eğitim sonunda yazılı ve sözlü sınav,
  • Ücretsiz koçluk okulu eğitim kitapçığı,
  • Kariyer planlama ve iş geliştirme desteği…
  • Sosyal sorumluluk projelerinde yer alma fırsatı.

Temel Koçluk Eğitim Sertifika Programı (Modül 1-5):

FLOW Çevrimiçi Koçluk Okulu, Temel Koçluk Eğitimi Modül 1-5 programı size ICF ACC ünvanlamasına başvurabileceğiniz 60 saatlik Onaylı Koça Özel Eğitim sertifikası sağlayan kapsamlı bir programdır. Uzaktan ve canlı bağlantıyla gerçekleşen eğitimler ve yoğun pratiklerle ilerleyen programının sonunda, performans değerlendirmelerini geçtikten sonra, öğrenciler, 60 saatlik ICF Level 1 / Level 2 akredite eğitimin ilk bölümünü tamamlamış olurlar. Aynı zamanda FLOW Certified Coach (FCC) ünvanı alırlar.

Usta Koçluk Yolu / Praktikum (Modül 6):

Çalışmalarında ilerlemek ve daha da derinleşmek isteyen Koçlar, Usta Koçluk Yolu olan 6. Modül ile devam edebilirler. Temel eğitim olan ilk 5 modül üzerine alınan bu program koçlara; hem ACC hem de PCC ünvan yolu için, 125 saatlik ICF Level 2 sertifikasyonu için, tamamlayıcı 65 saatlik eğitim sunar.

İleri Koçluk Eğitimi Modül 6 programının sonunda, performans değerlendirmelerini geçen öğrenciler, hem ACC hem de PCC ünvanı için yeterli olan ICF Level 2 akredite eğitimi tamamlamış, Profesyonel Sertifikalı Koç olurlar. Aynı zamanda FLOW Certified Professional Coach (FCPC) ünvanı alırlar.

Modül 6’yı tamamlayan koçlar ilave bir eğitim ya da mentorluk saatine ihtiyaç duymadan Koçluk saatlerini tamamlayarak, doğrudan ACC ya da PCC ünvanlarına başvurabilir. ICF’in sözlü sınavından (Coach Knowledge Assessment) muaf olurlar.

Kapsamlı bilgi almak
ister misiniz?

Lütfen aklınıza takılanları sormak veya programlarımıza katılmak için iletişim bilgilerinizi gönderin.

Koçluk Okulu

Pozitif ve Sürdürülebilir Sonuçlar İçin Flow Koçluk

Mentorluk Okulu

Flow Coaching & Leadership Institute

Liderlik Okulu

Yönetimin ABC’si ve Liderlik Sanatı

Birebir Koçluk

Yöneticiler için Birebir Koçluk