Hakkımızda

Hakkımızda

FLOW Coaching Institute Koçluk Modeli, performansı akışkanlaştırmak üzere kişinin potansiyelini ortaya çıkartır ve geliştirir. FLOW Koçluk Modeli, iş yaşamında ve kişisel yaşamda pozitif değişimi fasilite etmek ve tasarlamak amaçlı farkındalık, algı, anlayış, motivasyon ve becerilerinin gelişimini sağlar.

FLOW Koçluk Modeli, günümüzün iş yaşamı ve özel yaşamında tatmin ve verimlilik ile sürekli gelişimi yakalamakla ilgilenen bilim adamı Mihaly Csikszentmihalyi tarafından geliştirilmiş FLOW modeli prensip ve ilkelerine dayanır. Bu anlamda, diğer gelenekçi yaklaşımlardan ayrılır. FLOW Koçluk Modeli: çağımızın insanının ve günümüz iş yaşamının zorlu koşullarının gelişim ihtiyaçlarını temel alarak geliştirilmiş en son teknolojiye sahip özgün bir koçluk yaklaşımıdır.

FLOW Koçluk Modeli; FLOW Modelinin yanı sıra, iş ve özel yaşamda kişiyi çoklu boyutlarda kapsayacak yaratıcı terapi teknikleri; beyin bilimindeki son gelişmeler ve sürdürülebilir stratejiler planlama metotlarını esas alır.

FLOW yaklaşımı, bağlılık ve memnuniyetin temelinde yatan anlam kavramını vurgular; sürdürülebilirliği sağlamak için kişide var olan çoklu tabakaların ele alınmasını sağlar.

Neden FLOW?

  • Türkiye’deki en iyi 200 firma ile çalışıyoruz.
  • Hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaçlarını anlayarak, firmaya özel programlar kurguluyoruz.
  • İnteraktif ve katılımı destekleyen bol uygulamalı eğitimler oluşturuyoruz.
  • Uluslararası deneyimimizi yerel bilgiyle harmanlıyoruz.

Koçluk programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ister misin?

İletişim formumuzu doldurun, en kısa sürede geri dönüş yapalım.